Należący do spółki Rodion Sp. z o. o. sklep internetowy oferujący wyposażenie medyczne i rehabilitacyjne. Sprzęt, jaki dostępny jest w ofercie, dzieli się na sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt do opieki i wyposażenie medyczne. Z zakresu sprzętu rehabilitacyjnego można wymienić między innymi stoły rehabilitacyjne, akcesoria do ćwiczeń oraz różne urządzenia do fizykoterapii, krioterapii, hydroterapii czy kinezyterapii. Oprócz tego, sklep posiada szeroki wybór produktów z zakresu rehabilitacji dzieci.

Sprzęt do opieki obejmuje materace medyczny, fotele do opieki, specjalistyczne łóżka rehabilitacyjne oraz akcesoria takie jak schodołazy, poręcze dla niepełnosprawnych, rampy i pojazdy inwalidzkie oraz podnośniki dla niepełnosprawnych czyli sprzęty z zakresu likwidacji barier architektonicznych.

W skład wyposażenia medycznego wchodzą takie wyroby medyczne jak fotele i stoły medyczne dla lekarzy różnych specjalizacji. Dodatkowo, X-REH posiada taborety lekarskie, schodki medyczne, parawany oraz stoliki pod aparaty.

Firma prowadzi w Krakowie również stacjonarny punkt sprzedaży i pomaga w uzyskaniu dofinansowania.

Adres: ul. Kościuszki 53, 30-114 Kraków

Telefon kontaktowy:  48 12 311 07 36

Strona internetowa: https://www.x-reh.pl/

Poczta: biuro@x-reh.pl