Biżuteria oryginalna dla ukochanej

Każdy mężczyzna co jakiś czas chce zrobić swojej kobiecie (dziewczynie, narzeczonej, żonie) miłą niespodziankę. Oczywiście chodzi o taką niespodziankę zupełnie bez okazji. Takie są najlepsze. Można wówczas podarować jakiś upominek w formie biżuterii srebrnej, kwiatów, albo zrobienia czegoś miłego. Sposobów i pomysłów, by zaskoczyć życiową partnerkę jest naprawdę bardzo dużo. Liczy się tak naprawdę gest. Panowie zazwyczaj, gdy myślą o niespodziance, to od razu w głowie układają sobie ogromny plan, jakiejś wybitnie wielkiej rzeczy. Zapominają jednak o bardzo istotnej kwestii. Dla kobiet nie liczy się wielkość prezentu, gestu, ale sam fakt jego wykonania. Obojętnie zatem czy zostanie ona obdarowana jakimś elementem z biżuterii srebrnej, czy pojedynczą różą. Efekt będzie taki sam- zadowolenie i podziękowanie

Dla wielu kobiet liczy się gest – oczywiście są takie, dla których musi to być oryginalna biżuteria, ale wiele pań ucieszy także wyraz pamięci bez okazji, nawet drobnostka.

Drodzy panowie, nie zawsze trzeba się tak bardzo trudzić. Ktoś kiedyś powiedział, że mężczyźni wymyślają  niespodzianki, za które ich zdaniem powinni otrzymać z tysiąc punktów, a kobieta przychodzi i daje do zrozumienia, że gest ten zasługuje dokładnie na punkt! Czyli dokładnie na tyle samo, na ile zasługuje wręczenie pojedynczego kwiatka bez okazji. Chcąc zatem bardziej zapunktować u niewiast, panowie powinni wykazać się większym sprytem, czyli po pierwsze: nie robić jednej wielkiej niespodzianki raz na rok, która najczęściej objawia się zakupem całego zestawu srebrnej biżuterii lub wykupieniem luksusowej wycieczki, a raczej każdego dnia starać się zaskakiwać swoją panią drobnymi rzeczami, jak umycie naczyń, przyniesieniem kwiatka, powiedzeniem komplementu. Druga sprawa jest taka, by po prostu być dla kobiety, mieć dla niej czas. Niewiasty naprawdę niewiele potrzebują do tego, by czuć się szczęśliwe i kochane. One wyłącznie potrzebują zainteresowania, szczerego i oddanego. Kobiety to cwane istoty i wiedzą kiedy coś dawane jest z serca, a kiedy tak na odczepnego. Nieważne, czy będzie to biżuteria artystyczna, czy bukiet róż, czy krem pod oczy. Intencja i sposób wręczenia prezentu też są ważne!biżuteria art-jewels

Jak trafić z prezentem

Nie warto rzucać jakichś srebrnych cudeniek zupełnie bez przekonania. Dużo więcej uznania będzie, jeśli mężczyzna zaskoczy swoją ukochaną nawet tańszymi kolczykami ze srebra, ale zrobi to pomysłowo, na przykład przynosząc ogromną paczkę, w której ukryta będzie taka mała zawartość. Liczy się jednak pomysł. Chociaż i tak za wszystko dostanie się jedynie punkt. Dla panów to niewiele, dla kobiet to dużo. Chociażby z tego względu, że można było nie dostać za pomysł, prezent, niespodziankę i tak dalej ani jednego punktu. Jest to przekonujący argument, prawda?

Mówi się, że niewiasty to skomplikowane istoty, jednak w przypadku męskich zapunktowań panie stosują zasadę zero jedynkową. Jest plus, albo go nie ma. Całkiem prosta sprawa. Zastanawiające jednak jest to, że tak jak zazwyczaj męski umysł działa na tych samych regułach, tak w tym wypadku, jakoś nie potrafią zrozumieć myślenia kobiecego. Była szansa na to, by kobiety i mężczyźni chociaż w tej jednej kwestii się zgadzali, ale nie udało się. Dalej więcej jest różnic niż podobieństw. I to tak na dobrą sprawę jest najlepsze. Chociaż jest coś co łączy panie i panów. Jest to sprawa podarunków – panowie lubią dawać biżuterię, a kobiety lubią ją otrzymywać.