Na polskim rynku kosmetycznym w ostatnich latach utwierdziła się organiczna marka kosmetyków Purobio. Uznanie kobiet dla nowej firmy prosto z Włoch, cały czas rośnie. Na takie kosmetyki, organiczne, certyfikowane i o wysokiej jakości, czekały polki od wielu lat.

Nic więc dziwnego, że Purobio odnosi sukces i rozwija się coraz bardziej.

 

W harmonii z naturą

Purobio produkuje kosmetyki do make-upu, wyłącznie ze składników o wysokiej jakości, co podkreślają liczne certyfikaty. Marka skupia się na naturze, to od niej pragnie brać to, co zdrowe dla kobiecej cery. Wszystkie składniki są naturalne, organiczne i wegańskie. Firma w szczególności stawia na roślinne i mineralne składniki aktywne. Nie ma tu mowy o niebezpiecznych chemicznych dodatkach. Produkty nie zawierają szkodliwych silikonów, jak i wazeliny. Kosmetyki Purobio są świetnym wyborem dla osób o skłonnościach do alergii, ponieważ w tym wypadku, dzięki zrezygnowaniu ze sztucznych składników, ryzyko uczulenia jest wyeliminowane do minimum. W kosmetykach nie ma parabenów ani chemicznych konserwantów, są one nieperfumowane i co istotne testowane na zawartość szkodliwego i alergennego niklu, co zaświadcza zdobyty certyfikat NICKEL TESTED. Wszystkie użyte do produkcji składniki są bezglutenowe.

Celem marki jest współpraca z naturą, która tak hojnie obdarza ziemie swoimi dobrami. Purobio nie tylko czerpie z natury, firma odwdzięcza się, szanując wszystkie istoty. Marka otrzymała certyfikat VEGAN OK, co oznacza, że działalność Purobio nie krzywdzi żyjących na naszej planecie istot. Certyfikat ocenia produkty, ale nie tylko bowiem badany jest także sposób pozyskiwania użytych w kosmetykach surowców.

W dzisiejszych czasach, kiedy to króluje moda na naturalne produkty, konsument bywa często oszukiwany. Marka Purobio podchodzi do natury poważnie, a promowane przez nią hasła poświadczone są przez certyfikat COSMETICI BIOLOGICI, który zapewnia, że użyte surowce pochodzą z biologicznych upraw, dodatkowo certyfikat NATRUE.ORG posiadający wiele surowych wymagań, uznaje produkty Purobio za kosmetyki naturalne.

 

Fenomenalne organiczne składniki

 

Kosmetyki Purobio stały się fenomenem, dzięki swej jakości i działaniu. Produkty naturalne poświadczone certyfikatami, tego brakowało na polskim rynku kosmetycznym. Purobio to alternatywna dla kobiet, które chcą o siebie dbać, ale nie chcą przy tym krzywdzić planety ziemi. Właściciele marki są świadomi, że najlepsze komponenty to te podarowane przez naturę.

 

Produkty Purobio zawierają składniki, które nie były jeszcze rozpowszechnione w Polsce, a których działanie docenia się już za granicą. Do produkcji używa się bardzo wiele odżywczych olejków, takich jak m.in.: olej arganowy, olej macadamia, olej jojoba, olej avocado, olej karanja, olej rycynowy. Marka wiele kosmetyków opiera na wodach kwiatowych tak zwanych hydrolatach. Purobio korzysta z hydrolatu szałwiowego i bambusowego, wody te przejmują właściwości całej rośliny. W niektórych kosmetykach znajdziemy niezwykły surowiec mineralny, jakim jest mica, kaolin czy krzemionka. Purobio zna także biologiczny sposób na zmarszczki, jest to mało znany w Polsce skwalan oraz ramnoza.

 

Marka zgłębia tajniki natury i korzysta z coraz ciekawszych surowców. O wszystkich składnikach i ich właściwościach można się dowidzieć z oficjalnej strony Purobio. Wiele składników ma właściwości detoksacyjne, odżywcze i ochronne. Kosmetyki Purobio przeznaczone do makijażu, dodatkowo dbają o zdrowie kobiecej skóry.

 

Tak zdrowej alternatywy na rynku kosmetycznym jeszcze nie było, to dlatego marka tak świetnie sobie radzi. Miłośniczki natury i zwierząt mogą odetchnąć z ulgą i zaprzestać gorączkowego czytania wątpliwych etykiet w drogeriach!